96/5/21
تعداد نظرات:0
09:06
شماره مطلب:139652128240
-A A +A

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: نیروهای انقلابی در فضای مجازی هم افزا عمل کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم افزا و خلاقانه عمل کنیم درغیر این صورت نتیجه ای نخواهیم گرفت.

به گزارش ایرنا سردارپاسدارغلامحسین غیب پرور درهمایش فعالان قرارگاه فضای مجازی بسیجیان کشور درمشهد مقدس با اشاره به پیروزی های رزمندگان اسلام در سال های جنگ تحمیلی گفت: در زمان جنگ برای اینکه بتوانیم در مواجهه با دشمن بعثی به پیروزی برسیم و یک عملیات موفق را به انجام برسانیم باید به سه نکته شناخت دشمن و جبهه مقابل، تعداد نیروهای بسیجی و آموزش دیده و میزان تجهیزات نظامی توجه می کردیم.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سردار غیب پرور در مورد موضوع شناخت دشمن و جبهه مقابل توضیح داد: شناخت جبهه به اندازه ای اهمیت اساسی دارد که ما بتوانیم کاری ترین ضربه را به دشمن وارد سازیم.

وی ادامه داد: هم افزایی، صبر و تحمل و بی هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آن چه باعث پیشرفت ما می شود هم افزایی است، لذا سیره شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می کردند.

او با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن یک جبهه جدیدتر، پیشرفته تر و عمیق تر را تاسیس کرده است که درِ آن به روی همه باز است و پیش روی آن در عمق خانه ها و محل زندگی مان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان می‌باشند.

وی با تاکید برشناخت فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی بیان کرد: ما باید بتوانیم برای مقابله با هجمه هایی که علیه انقلاب اسلامی در این عرصه وارد می شود، برنامه عملی داشته باشیم.

جانشین فرمانده سپاه در سازمان بسیج ادامه داد: زمانی که دشمن استراتژی دهکده جهانی را مطرح کرد ما آن را جدی نگرفتیم و متاسفانه می بینیم که در مراحلی نیز موفق شده اند و سنگرهای مارا فتح کرده اند.

سردار غیب پروربه تربیت نیروی انسانی کارآمد در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مطالبه گری نیز بخش دیگری از فعالیت در فضای مجازی است که همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است زیرا ژرف ترین وعمیق ترین رهنمودهایی است که در کشور سراغ داریم.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.