96/11/4
تعداد نظرات:0
20:00
شماره مطلب:139611432222
-A A +A
همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار می شود؛

مانور رسانه ای "ذوالفقار_یار_خراسانیم"

همزمان با ایام الله دهه فجر مانور رسانه ای "ذوالفقار_یار_خراسانیم" برگزار می شود.

همزمان با ایام الله دهه فجر و بزرگداشت مقام شامخ شهدای دانش آموز، مانور رسانه ای و پویش "ذوالفقار_یار_خراسانیم" با هدف تکریم و شناساندن شهید محمد حسین ذوالفقاری شهید ۱۳ ساله یزدی، همزمان با سایر استان ها، در استان قزوین نیز آغاز می شود.

به گزارش قزوین بیست، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر، این مانور و پویش برای معرفی شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی در سال تحصیلی 96-97 به منظور تکریم و شناساندن این شهید بزرگوار به دانش آموزان و نسل نوجوان انقلاب و همچنین استفاده از ظرفیت و توانایی دانش آموزان در این زمینه با عنوان "ذوالفقار-یار-خراسانیم" از 3 الی 20 بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور به انجام می رسد.

این مانور که با هدف شناسایی نیروهای انقلابی در حوزه فضای مجازی، تمرین انتقال پیام از دانش آموزان به آحاد جامعه، جریان سازی لازم در باب قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و تبیین مفهوم جهاد و به صورت ویژه جهاد کبیر برای نسل چهارم انقلاب و با محوریت دانش آموزان شرکت کننده برگزار می گردد، دانش آموزان در سه بخش تولید محتوا (شامل قالبهای مختلف متن، صوت، ویدئو و گرافیک)، راه اندازی پویش و کمپین در شبکه های اجتماعی به رقابت خواهند پرداخت. این مانور دانش آموزی با عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم" برگزار می شود و در سایت دانش آموزی www.qazvin.beest.ir و همچنین فعالیت فراگیر در شبکه‌های اجتماعی آغاز می شود. علاقه‌مندان جهت شرکت در این مانور می‌توانند با محوریت این شهید و از طریق کانال‌ارتباطی  (Q20_Q20@)  در تولید محتوای مرتبط با موضوع مشارکت داشته باشند. انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.