99/6/2
تعداد نظرات:0
13:23
شماره مطلب:13996239158
-A A +A

برگزاری اولین دوره‌ی مسابقات کشوری مداحی دانش‌آموزی با عنوان "عاشقان حسینی" توسط سازمان بسیج دانش‌آموزی

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین؛ محمد سرباز با اشاره به اجرای اولین دوره‌ی مسابقات مداحی دانش‌آموزی با عنوان "عاشقان حسینی" اظهار کرد: باتوجه به فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) و زنده نگهداشتن نهضت حسینی، اولین دوره‌ی مسابقات فرهنگی با عنوان "عاشقان حسینی" در سراسر کشور اجرایی می‌شود.
 
وی افزود: سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادها و سوق دادن فعالیت‌ها و آثار دانش‌آموزان در قالب مداح و شاعر اهل بیت(ع) نسبت به معارف نورانی مداحی، اولین دوره‌ی مسابقات مداحی دانش‌آموزان با عنوان "عاشقان حسینی " را اجرا می‌کند‌.
 
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین اذعان کرد: مسابقات مداحی دانش‌آموزی "عاشقان حسینی" با حضور دانش‌آموزان پسر به صورت مجازی در سراسر کشور در سه مقطع ابتدایی، متوسطه دوره‌ی اول و دوم با موضوعات نهضت حسینی، اخلاص و شهادت طلبی برگزار می‌شود.
 
وی گفت: شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقات باید آثار خود را طی مدت زمان تعیین شده از یکم شهریورماه الی یکم مهر ماه سال جاری از طریق ارسال پیام در پیام‌رسان‌های "بله و ایتا" به شماره‌ی (09304728468) ارسال کنند.
 
این مقام مسئول ابراز کرد: با توجه به شرایط و ضوابط مسابقات "عاشقان حسینی" آثار ارسالی می‌بایست در قالب موضوعات مطرح شده، بدون هرگونه میکس تصویر و صدا و به صورت خام با دوربین مناسب یا موبایل ضبط و با کیفیت خوب ارسال شود، از هر دانش‌آموز تنها یک اثر قابل پذیرش است،  همچنین آثار ارسالی بدون موسیقی نیز قابل پذیرش بوده و این مسابقه تنها مختص به پسران و برای گروهای سنی دانش‌آموزی تعریف شده‌، است.
 
وی ادامه داد: استفاده از گویش‌های محلی، پوشیدن البسه محلی عزاداری محرم، متناسب کردن مکان فیلم‌برداری با محوریت فضای ماه محرم و خلاقیت در تصویر برداری در این مسابقات امتیاز ویژه‌ای دارد، عدم ارسال آثار در زمان تعریف شده موجب حذف اثر از مسابقات می‌شود، آثار ارسالی باید حداقل ۴ و حداکثر ۶ دقیقه باشد، استفاده از سبک‌های غیرمتعارف در آثار ارسالی سبب کسر به همراه دارد و آثار ارسالی باید در یکی از فرمت‌های "mp4 ،avi ،vob ،mkv" ارسال شود.
 
سرباز با اشاره به جوایز مسابقات " عاشقان حسینی" در پایان عنوان کرد: جوایز در نظر گرفته شده برای مسابقات "عاشقانه حسینی" کمک هزینه‌ی سفر مشهد مقدس به ازای اعضای خانواده (درجه یک) و اهدای تندیس شرکت در مسابقات برای نفرات اول تا سوم است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.