99/10/24
تعداد نظرات:0
11:00
شماره مطلب:1399102439314
-A A +A
رییس سازمان بسیج دانش آموزی کشور:

بسیج دانش آموزی به دنبال تربیت فرزندان در تراز انقلاب اسلامی است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین؛ مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور به همراه سرهنگ محمد سرباز مسئول بسیج دانش آموزی استان، سرهنگ هادی بغدادی مسئول بسیج دانش آموزی فرهنگیان استان، حسین بروجردی معاون روابط عمومی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با آیت اله عابدینی امام جمعه قزوین و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور در این دیدار اظهار کرد: بسیج دانش آموزی اولین ایستگاه برای جذب و پرورش نیروهای انقلابی است.

وی گفت: بسیج دانش اموزی وظایف متعددی را به عهده دارد که الگو گیری، توانمندسازی و مطالبه گری، تقویت بنیه علمی، تقویت و ارتقا سطح فرهنگی دانش آموزان و ترویج روحیه انقلابی در بین آنان مهمترین این وظایف قلمداد می‌شود.

باستان اظهار کرد: تکیه گاه اصلی و محل توجه بسیج دانش آموزی، موضوع تربیت است. مقام معظم رهبری پنج گام را برای پایه گذاری تمدن نوین اسلامی مطرح کرده‌اند که تبیین آنها و تربیت نیرو در تراز انقلاب اسلامی برای تشکیل این تمدن بر دوش بسیج دانش آموزی می‌باشد.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور با اشاره به اهمیت بازپروری برخی فرهنگ‌ها از جمله فرهنگ ایثار در جامعه دانش آموزی عنوان کرد: اگر بناست فرهنگ ایثار ترویج شود با پویش‌های مختلف این دغدغه را برای دانش آموزان ایجاد می‌کنیم. این فرهنگ را می‌توان در همکاری دانش آموزان برای تهیه و تأمین تبلت همکلاسی‌هایشان، علاقه دانش آموزان به حضور در طرح بزرگ راهیان نور و… مشاهده کرد.

وی تاکید کرد: اگر امروز نیاز جامعه ما تربیت فرزندانش در تراز انقلاب اسلامی است، این امر با شعار محقق نمی‌شود و نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و راهبردی است.

باستان در خاتمه با ابراز تأسف از غفلت جامعه نسبت به امر تربیت و پرورش ابراز کرد: بسیج دانش آموزی با عناوین مختلف و برنامه ریزی طرح‌های متعدد تلاش می‌کند تا این کمکاری را جبران کند، با این حال به توجه محیط‌های آموزشی و خانواده‌ها نسبت به این امر بیش از پیش نیازمندیم.

https://shad.ir/qazvinbasij

دنبال کنید ما را در پیام رسان بله به آدرس:point_down:
https://ble.ir/qazvin20
پیام رسان سروش:point_down:
http://sapp.ir/qazviin.beest.ir
کانال تلگرام:point_down:
https://t.me/qazvinbeest

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.