99/10/24
تعداد نظرات:0
13:00
شماره مطلب:1399102439317
-A A +A

دیدار رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور با فرماندهان حوزه‌ی مقاومت استان قزوین

عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین؛ مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در نشست با فرماندهان حوزه‌ی مقاومت استان قزوین اظهار کرد: با رصد کلی انجام شده، استان قزوین طی سنوات گذشته تا کنون موفقیت‌های خوبی را کسب کرده اما حالا می‌بینیم که با شتاب بیشتری در انجام امور گام برمی‌دارد چنانچه که در لیگ علمی پایا جزو نفرات برتر در جهان اسلامی بوده و در بین تعداد کثیری از شرکت کنندگان مدال‌های رنگارنگی را از آن خود کرده‌است.

وی افزود: هم اکنون با حضور فرماندهانی که می‌توانند با دستان خود هزاران حاج قاسم سلیمانی تربیت کنند می‌خواهیم چشم‌اندازهای رهبر انقلاب در بیانیه‌ی گام دئم انقلاب اسلامی را در کنار یکدیگر اجرایی کنیم و برای این کار لازم است از گذشته درس گرفته و برای آینده برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور خطاب به فرماندهان حوزه‌ی مقاومت اذعان کرد: شما به عنوان یک عنصر مهم و تاثیرگذار در تربیت نیروهای همتراز انقلابی باید شش وظیفه‌ی اصلی را در صدر امور خود قرار دهید.

وی ادامه داد: اولین وظیفه،‌ شبکه سازی مجازی و غیر مجازی برای استفاده از تمام ظرفیت‌های بسیج است.

این مقام مسئول ابراز کرد: دومین وظیفه الگوسازی است امروزه در جهان اسلامی تعداد کثیری از نیروهای انقلابی وجود دارند که نیاز است به عنوان الگوهای اجتماعی برای دانش‌آموزی مطرح شوند از سوی دیگر فرماندهان باید از ظرفیت دانش‌آموزان توانمند استفاده و خود دانش‌آموزان را به عنوان الگو به سایر دانش‌آموزان معرفی کنید.

وی گفت: مطرح کردن مباحث تشکیلاتی سومین وظیفه و گفتمان سازی ارزش‌های انقلاب به عنوان ادبیات رایج مدارس به عنوان چهارمین وظیفه شناخته می‌شود.

باستان تصریح کرد: مسئله‌ی مطالبه‌گری دانش‌آموزان در چهارچوب‌های عنوان شده در قالب مجمع علوی و فاطمی به عنوان پنجمین وظیفه باعث می‌شود تا دغدغه‌مداری در آموزش و پرورش و دانش‌آموزان ایجاد شود.

وی در پایان بیان کرد: شما به عنوان فرماندهان و راهبران وظایف قید شده در قالب ششمین وظیفه لازم است نسبت به اجرای امور دانش‌آموزی واقف و آنها را مورد تشویق قرار دهید.


 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.