99/10/24
تعداد نظرات:0
14:21
شماره مطلب:1399102439319
-A A +A
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور

فرصت رویش‎های جدید در بسیج فراهم شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور اظهار کرد: فرهنگ بسیج برگرفته از فرهنگ نبی مکرم اسلام(ص) و حضرت زهرا(س) است و از آنجایی که رسالت پیامبر(ص) جهانی بود و حضرت زهرا(س) سیده نساء زنان عالم بود، رسالت بسیج نیز بین‌المللی است.

وی تصریح کرد: نهضت جهان اسلام آینده روشنی را برای دین و جهان ترسیم کرده است و آیات قرآن وعده‌های قطعی برای اینکه آینده جهان، آینده‌ای روشن است بیان کرده و کسانی که این وعده‌های الهی را جدی گرفتند و پای کار ایستادند، مؤثر واقع شدند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه بسیجیان بزرگ عصر ما همچون امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، سردار شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس به وعده‌های الهی تکیه کردند و مؤثر واقع شدند، خاطرنشان کرد: بسیجی واقعی تکیه کننده به وعده‌های الهی است و همان طور که خداوند وعده داده «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم» قطعاً تحقق می‌یابد و این تکیه به وعده‌ی نصرت الهی رمز موفقیت بسیج است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به ویژگی‌های سردار سلیمانی تأکید کرد: امروز که جامعه نسبت به گذشته با ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی بیشتر آشنا شده و شناخت دقیق‌تری پیدا کرده است، فصل رشد و رویش‌های بیشتر بسیج است و این رشد و رویش در بین دانش‌آموزان بیشتر تحقق می‌یابد.

وی به تشریح حدیثی از امام علی(ع) پرداخت و یادآور شد: امیرالمؤمنین(ع) فرموده‌اند دل‌های جوانان مستعد رشد و رویش است و هر چه به آنها عرضه شود، پرورش می‌یابد و این بهترین فرصت است تا زمینه رشد این امانت‌های الهی را بیش از پیش فراهم آوریم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.