99/10/27
تعداد نظرات:0
10:25
شماره مطلب:1399102739320
-A A +A

در بسیج دانش‌آموزی توفیق خدمت در عرصه انقلاب برای ما فراهم شده‌است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین؛ محمد سرباز مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین در نشست صمیمی فرماندهان حوزه‌ی مقاومت استان قزوین با رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور اظهار کرد: امروزه با وجود ظرفیت بالای دانش‌آموزان و فرهنگیان فرصتی برای ما فراهم شد تا بتوانیم به تربیت نسل انقلاب اسلامی بپردازیم و در این برهه از تاریخ، از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود:  درحال حاضر شاهد آن هستیم که الگوهای رسانه‌ای و فرهنگی توسط دشمن تغییر کرده و دشمن در تلاش است تا برای نوجوانان و جوانان ما خلسه فکری ایجاد کند که این مسئله وظایف ما را دوچندان می‌کند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین اذعان کرد: حالا که برای ما در این جایگاه توفیقاتی فراهم شده تا بتوانیم در مسیر انقلاب حرکت کنیم لازم است از فرصت‌ها استفاده کرده و بتوانیم برنامه‌های جامعی را با محور اهداف متعالی و ارزش‌های انقلاب پیاده سازی کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: امید است با استفاده از ظرفیت‌های موجود و وحدت در تمامی امور گام‌های موثری در نظام انقلابی برداشته و بتوانیم پرچم نورانی انقلاب را به ظهور منجی عالم برسانیم.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.